Driton Selmanaj në “Tu pa tu ba” me Islam Morinën, flet për Kurtin e Osmanin kohën si vallëtar, analistët e sendviqët

07:55 / 28 March 2024

I ftuar në podcastin “Tu pa tu ba” me Islam Morinën, deputeti i LDK-së Driton Selmanaj, ka folur me nostalgji për kohën kur ishte vallëtar, përgjegjësinë si politikan e analist, ai krtikion ashpër analistët dhe flet për përplasjet e tij me Presidenten Vjosa Osmani dhe sendviqët e Avdullah Hotit