Publikohet foto e papublikuar më parë e Adem Jasharit

21:25 / 07 March 2022

Mbesa e Adem Jasharit, Besarta ka publikuar një foto të rrallë të Komandantit Legjendar Adem Jashari.

Ajo në mbishkrimin e fotos ka shkruar “Kryekomandanti i UÇK-së, më ndryshe!”, shkruan Gazetaria Civile.

tutje ajo ka thënë se legjendari e donte shumë jetën dhe e shijonte shumë në mëmëdhe./Gazetaria Civile/